Київська Міська Федерація. Всеукраїнська Громадська Організація (Федерація Спортивного Туризму України)
- ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ -
 • Протести

  6.1. Протести подаються представником команди (тренером, каштаном) головному секретарю змагань у письмовій формі, де обов'язково вказуються ті пункти Правил, які протестуючий вважає порушеними.

  6.2. Протести щодо порушень Правил і Положення у частини підготовки або організації самих змагань подаються не пізніше однієї години до початку змагань з даного виду (дистанції).

  6.3. Протести на дії учасників, суддів, обслуговуючого персоналу, що привели до порушення Умов змагань. Положення або Правил і впливають на результат команди, подаються не пізніше 30 хвилин після фінішу команди.

  Протест, що стосується результату виступу команди, подається не пізніше однієї години після опублікування попередніх результатів.

  6.4. Протест повинен бути розглянутий до затвердження технічних результатів змагань, але не пізніше 24-х годин від часу його подання.

  Якщо поданий протест неможливо розглянути до закінчення змагань, суддівська колегія може допустити учасників (команду) до змагань умовно "під протестом". Результати виступу затверджуються після вирішення питання про протест.

  6.5. Суддівська колегія вислуховує по протесту обидві сторони, але при неявці однієї з них, рішення може бути прийняте в її відсутності.

  6.6. Остаточне рішення по протесту приймає головний суддя або журі. Рішення повинно бути оформлене протоколом і повідомлене заявнику.

  6.7. Рішення ГСК, пов'язані з питаннями безпеки, включаючи припинення, перенесення або відміну змагань, не можуть бути приводом для протесту.

  << Повернутися назад
  © 2005-2006 КМФ ВГО "ФСТУ". Всі права захищені.