Київська Міська Федерація. Всеукраїнська Громадська Організація (Федерація Спортивного Туризму України)
- ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ -
 • Мандатна комісія та апеляційне журі

  4.1. На змаганнях міжнародного, національного та зональних масштабів прийом і перевірку заявок проводить мандатна комісія, головою якої є представник організації або федерації туризму, що проводить дані змагання. До її складу обов'язково входить головний секретар та лікар змагань. На змаганнях меншого масштабу функції мандатної комісії може виконувати ГСК за участю лікаря.

  4.2. Після закінчення терміну подання заявок мандатна комісія готує зведений протокол за формою, що наводиться в додатку 1.14.1.

  4.3. Команди, що не допущені до змагань, можуть оскаржити рішення мандатної комісії в апеляційному журі, або представника організації, що проводить змагання.

  4.4. На змаганнях національного та зональних масштабів створюється апеляційне журі для рішення складних питань, що виникають під час змагань. Журі складається з 3-5 висококваліфікованих суддів, призначених установою, що проводить змагання, та федерацією туризму, в тому числі голови журі та головного судді. Всі рішення журі приймає простою більшістю голосів. Рішення журі обов'язкові для головного судді. Апеляційне журі дає висновки про змагання та пропонує оцінку роботи головного судді.

  << Повернутися назад  © 2005-2006 КМФ ВГО "ФСТУ". Всі права захищені.