Київська Міська Федерація. Всеукраїнська Громадська Організація (Федерація Спортивного Туризму України)
- ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ -
 • Класифікація змагань

  2.1. Основними характеристиками змагань є масштаб, клас дистанцій і ранг.

  2.2. За масштабом змагання поділяються на міжнародні, національні (або всеукраїнські), зональні, обласні, міські, районні, клубні та колективів фізкультури, навчальних закладів, тощо.

  2.3. Клас дистанцій змагань (І-ІV) характеризується їх складністю, а також окремими для кожного виду туризму додатковими вимогами. Рекомендується, щоб тактична і технічна складність перешкод, які долаються на дистанціях, наближалась до складності перешкод, які долаються у спортивних туристських походах.

  2.4. Ранг змагань визначається кваліфікацією команд (учасників), що посіли перші шість місць у даних змаганнях, і підраховується у балах за оцінкою спортивних розрядів і звань, наведених у таблиці :
  Звання і розрядиМСКМСIIIIIIІ ЮНІI ЮНІII ЮН
  Бали10030103110,30,1

  Таблиця складена з розрахунку 4-х учасників у команді. Якщо у команді інша кількість учасників, то для визначення суми балів команди розраховується середній бал і результат помножується на 4 Для особистих змагань сума балів перших шести учасників помножується на 4.

  2.5. Ранг в особистих змаганнях (крім змішаних екіпажів) визначається для чоловіків і жінок окремо.

  2.6. Змагання можуть бути командними (стартує і проходить дистанцію разом уся команда), особистими (змагаються окремі учасники, зв'язки, екіпажі) та особисто - командними (результат команда складається з суми особистих результатів залікових учасників).

  << Повернутися назад


  Наші партнери:
  | Туры на Барбадос |

  © 2005-2006 КМФ ВГО "ФСТУ". Всі права захищені.